Europos judėjimo Lietuvoje privatumo politika

Europos judėjimas Lietuvoje valdo interneto svetainę https://jaunt.lt/, kurioje teikiamos PASLAUGOS.

Šis puslapis yra naudojamas tinklalapio lankytojams informuoti apie mūsų politiką, susijusią su asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, jei kas nors nusprendė naudoti mūsų Paslaugą – Jaunt svetainę.

Jei nuspręsite naudoti mūsų Paslaugą, tada jūs sutinkate su šia politika rinkti ir naudoti informaciją. Asmeninė informacija, kurią renkame, naudojama teikiant ir tobulinant Paslaugą. Mes nenaudosime ir nedalinsime jūsų informacijos niekam, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Siekdami geresnės patirties naudojantis mūsų Paslauga, galime pareikalauti, kad pateiktumėte tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų vardą, telefono numerį ir pašto adresą. Mūsų surinkta informacija bus naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę.

Prisijungimo duomenys

Norime jus informuoti, kad kai lankotės mūsų svetainėje, renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė mums siunčia, vadinamą žurnalo duomenimis. Į šiuos žurnalų duomenis gali būti įtraukta tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės versija, lankomi mūsų Paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie dažniausiai naudojami kaip anoniminis unikalus identifikatorius. Jie siunčiami į jūsų naršyklę iš jūsų lankomos svetainės ir yra saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Mūsų svetainė naudoja šiuos „slapukus“ informacijos rinkimui ir mūsų Paslaugų tobulinimui. Jūs turite galimybę priimti arba atsisakyti šių slapukų ir žinoti, kada slapukas siunčiamas į jūsų kompiuterį. Jei nuspręsite atsisakyti mūsų slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis.

Paslaugų tiekėjai

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis dėl šių priežasčių:

  • palengvinti mūsų aptarnavimą;
  • teikti Paslaugą mūsų vardu;
  • Atlikti su svetaine susijusias paslaugas; arba
  • Padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Norime informuoti mūsų Paslaugos vartotojus, kad šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos. Priežastis – vykdyti užduotis, paskirtas jiems mūsų vardu. Tačiau jie įpareigoti neatskleisti ir nenaudoti informacijos jokiems kitiems tikslams.

Saugumas

Mes vertiname jūsų pasitikėjimą teikiant mums jūsų asmeninę informaciją, todėl stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones ją apsaugoti. Tačiau atminkite, kad nė vienas perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus ir patikimas, ir mes negalime garantuoti visiško jo saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tą svetainę. Atminkite, kad šios išorinės svetainės nėra mūsų valdomos. Todėl labai rekomenduojame peržiūrėti šių svetainių privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar Paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslaugos nėra nukreiptos į asmenis, jaunesnius nei 13 metų. Mes sąmoningai nerenkame asmeninės tapatybės informacijos iš vaikų, jaunesnių nei 13 metų. Jei paaiškės, kad vaikas iki 13 metų mums pateikė asmeninę informaciją, mes nedelsdami ją ištriname iš savo serverių. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninės informacijos, susisiekite su mumis, kad galėtume atlikti reikiamus veiksmus.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartkartėmis galime atnaujinti savo privatumo politiką. Taigi mes patariame periodiškai peržiūrėti šį puslapį. Apie visus pasikeitimus pranešime paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalioja iškart, paskelbus šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl mūsų privatumo politikos, nedvejodami susisiekite su mumis.