Pajūrio pažintinis maršrutas

Įvertinkite šį maršrutą
Apie maršrutą
Kelionės trukmė

Pajūrio pažintinis kelias gana ilgas, tačiau savo grožiu gali pakerėti net ir visko mačiusius keliautojus. Kelionė prasideda UNESCO paveldu laikomoje Kuršių nerijos gamtos oazėje, driekiasi link Klaipėdos sakralinių bei istorinių objektų, Palangos kurorto gamtos ir architektūros paveldo, ant Kuršių marių įrengtos Paukščių žiedavimo stoties ir baigiasi dvejomis savo grožiu ir istorija išsiskiriančiomis bažnyčiomis.

Tai mažiausiai dviejų dienų maršrutas. Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Objektai

Kuršių nerija. Nida iš oro
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Kuršių nerija – smėlio kopų pusiasalis, susidaręs daugiau kaip prieš 5 tūkstančius metų.  Pusiasalis skiria Kuršių marias nuo Baltijos jūros.

Klaipėdos senamiestis iš oro
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

1963 m. Klaipėdos senamiestis buvo paskelbtass urbanistikos paminklu, per ateinančius kelis dešimtmečius imtasi restauruoti apie 70 senamiesčio pastatų. 

Klaipėdos universiteto pastatų kompleksas
5

Klaipėdos universiteto pastatų kompleksas dar žinomas kaip Klaipėdos kareivinės. Tai neogotikos stiliaus pastatų kompleksas Klaipėdoje

Tiškevičių dvaras
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Reprezentacinis Palangos grafų Tiškevičių dvaras pastatytas 1897 metais. Projekto autorius - Berlyne gyvenęs vokiečių architektas Francas Švechtenas

Gintaro muziejus Palangoje iš oro
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Palangos Gintaro muziejus – daugiau nei 30 tūkstančių eksponatų

Birutės kalno sakraliniai objektai
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Birutės kalnas ir jo aplinkos sakraliniai archeologiniai objektai - vienas žymiausių ir plačiausiai tyrinėtų IX/X-XV a. Lietuvos pajūrio archeologinių paminklų

Kretingos muziejus
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Kretingos muziejus – Kretingos krašto ir Šiaurės vakarų Žemaitijos archeologijos, etnografijos, istorijos muziejus Kretingoje.

Ventės ragas ir vanduo
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Ventės ragas - ideali geografinė vieta paukščiams gaudyti ir žieduoti

Nemuno delta rudenį
3.9
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Nemuno delta yra vakarų Lietuvoje ir Rusijos Kaliningrado srityje, ties Nemuno įtekėjimu į Kuršių marias.