Įvertinkite šį maršrutą
Apie maršrutą
Kelionės trukmė

Tai, ko gero, vienas iš gražiausių ilgųjų maršrutų Lietuvoje, puikiai iliustruojantis Lietuvos architektūros ir gamtos paveldo  darną. Kelias driekiasi nuo Palemono kalno, palei ilgiausią Lietuvos upę Nemuną ir iki pat šios upės žiočių.

Tai mažiausiai dviejų dienų maršrutas. Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Objektai

Nemuno regioninis parkas
3.2
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Nemuno kilpų regioninis parkas buvo įkurtas unikaliam Nemuno ir Punios šilo kraštovaizdžiui, jo gamtinei ekosistemai ir kultūros paveldo vertybėms išsaugoti

Palemono kalnas ir laiptai į jį
4

Palemono kalnas, vietinių gyventojų dar vadinamas Seredžiaus piliakalniu, yra Jurbarko rajone, itin gražioje ir vaizdingoje vietoje

Vytauto paminklas. Veliuona
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Vytauto Didžiojo paminklas Veliuonoje - minint Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytauto 500 mirties metines, Vytautui Didžiajam atminti Veliuonos centre 1930 metais pastatytas paminklas (aut. Apolinaras Šimkūnas). betoninis paminklas Vytautui Didžiajam.

Panemunės pilis iš oro
4.3
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Panemunės pilis – svarbių valstybės istorijos įvykių liudininkė. Tai renesanso stiliaus rezidencinė pilis Jurbarko rajone.

Jurbarko dvaras rudenį iš oro
4.3
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Jurbarko dvaras yra pačiame Jurbarko mieste, vakariniame pakraštyje. Čia ant kairiojo Mituvos kranto kunigaikštis Vasilčikovas pastatė stilingus rūmus.

Nemuno delta rudenį
3.9
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Nemuno delta yra vakarų Lietuvoje ir Rusijos Kaliningrado srityje, ties Nemuno įtekėjimu į Kuršių marias.