Lietuvos pilys ir rūmai

Įvertinkite šį maršrutą
Apie maršrutą
Kelionės trukmė

Lietuvos pilių ir rūmų kelias suteikia išskirtinę progą per vieną dieną pažinti įspūdingiausius Lietuvos istorinius ir architektūrinius objektus. Maršrutas apima garsiausias šalies pilis ir rūmus.

Tai mažiausiai dviejų dienų maršrutas. Maršrutu rekomenduojama keliauti automobiliu. Prieš planuodami savo kelionę atsižvelkite į tai, kad preliminarus laikas nurodytas prie maršruto yra rekomendacinio pobūdžio bei buvo apskaičiuotas atstumui nuo vieno objekto prie kito – visos kelionės galutinis laikas priklausys nuo Jūsų pačių ir laiko praleisto kiekviename iš objektų.

Objektai

Radvilų rūmai Vilniaus senamiestyje
5

Radvilų rūmai – pastatas Vilniaus senamiestyje, Vilniaus gatvėje. Šiuo metu čia veikia Lietuvos dailės muziejaus filialas.

Oginskių rūmai
5

Oginskių rūmai – Lietuvos didikų Oginskių pastatyti rūmai, esantys Vilniaus senamiestyje, Arklių gatvėje. Rūmų pastatų kompleksas saugomas valstybės.

Trakų pilis iš oro
5

Trakų pilis – vienintelė Rytų Europos pilis, pastatyta saloje. Tai pažangiausios XV a. fortifikacijos idėjos Galvės ežero saloje.

Kauno pilis
5
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Kauno pilis yra seniausia išlikusi mūrinė pilis Lietuvoje. Nemuno ir Neries santakoje pastatyta pilis rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėta 1361 m.

Panemunės pilis iš oro
4.3
PRITAIKYTA NEĮGALIESIEMS

Panemunės pilis – svarbių valstybės istorijos įvykių liudininkė. Tai renesanso stiliaus rezidencinė pilis Jurbarko rajone.